Скічко Олександр Олександрович


Кандидат у депутати до Верховної Ради від партії «Слуга Народу» по округу № 197 на Черкащині.Народився та виріс у Черкасах. За освітою — економіст-міжнародник, закінчив Київський національний університет імені Вадима Гетьмана. Створив власне телевиробництво — компанію Stream Production. Громадський діяч, співпрацюю із благодійними фондами «Квітна», «Таблеточки», «ManusDei», співзасновник фонду «Обираємо майбутнє разом». Ведучий Євробачення-2017.

Illustration

Програма

  • 01. Розвиток місцевих громадНаповнимо місцеві бюджети. 90% податку з зарплат (ПДФО) повинно залишитися в місцевому бюджеті. Сьогодні це 60%.

  • 02. Створення нових робочих місцьВідродимо переробну промисловість регіону, за рахунок залучення інвестицій та державної підтримки. Умови для створення Індустріальних парків з податковим пільгами для інноваційних підприємств повинні бути закреплені законодавчо.

  • 03. ІнфраструктураВідремонтуємо дороги, відновимо Черкаський аеропорт і портову інфраструктуру. Регіон буде одним з найбільших транспортних вузлів центральної України.

  • 04. Вирішення комунальних проблемЧиста вода, теплі будинки, освітлені вулиці. Все це буде завдяки приватно-державному партнерству і отриманню коштів від міжнародних фінансових інституцій.

  • 05. Розвиток сільського та рибного господарстваЗа рахунок розвитку сільськогосподарських об‘єднань забезпечимо зростання орендної плати за використання земельних паїв. Розчистимо русла річок. Забезпечимо умови для створення та зариблення штучних водойом.

  • 06. Розвиток зеленої енергетикиПовернемо «зелений тариф» дрібним виробникам «зеленої енергії». Кожному Індустріальному парку — свою сонячну або вітрову електростанцію. Кожній оселі — можливість здешевлення рахунків.

  • 07. Туризм і спортТріатлон, гребля, велосипедний спорт. Регіон має стати осередком міжнародного спортивного та «зеленого» туризму. Подбаємо про здорове життя та повноцінний розвиток наших дітей.

  • 08. Екологія регіонуВпровадження європейських екологічних стандартів у виробництво. Реальний, а не корупційний контроль за шкідливими викидами. Регіон має стати чистим, безпечним, привабливим, а не перетворюватись в суцільне сміттєзвалище.

  • 09. Соціальний захистЧесні і справедливі зарплати та пенсії. Соціальні стандарти будуть підвищуватися разом зі зростанням економіки. Люди повинні жити, а не виживати.

  • 10. Медицина та освітаЯкість, доступність, сучасність. Нові формати підтримки бізнесом і громадою державних освітніх та медичних закладів. Здоров’я та освіченість жителів Черкащини — це впевненість у майбутньому регіону.

Зв’язатись за телефоном:
38 066 200 73 43


2019 © Cайт створено на Weblium

Політика конфіденційності